Zanzibar – poznávanie afrického raja

 9-12 dňový Poznávací zájazd  - letecky

FIRST MOMENT  do 28.2.2018

02.03. – 10.03. 2018 cena 1168,20 € /9 dní/

30.03. – 04.04. 2018 cena 1258,20 € /12 dní/

Všetky ceny zájazdu môžu byť ešte upravené o aktuálne zľavy ktoré v tom čase poskytuje CK.

Program

  1. - 2. DEŇ

Odlet z Bratislavy a ranný prílet na čarovný Zanzibar. Ubytovanie v plážovom rezorte. Čaká nás prvá prechádzka po nádhernej pláži, vynikajúce domáce jedlo, či skutočne dych berúci západ slnka.

  1. DEŇ

Dnes sa presunieme do Kamenného mesta (UNESCO). Na mieste, kde sa mimochodom 5. septembra 1946 narodil vetoznámy Freddie Mercury, určite navštívime aj krásnu katedrálu Sv. Jozefa, ktorú postavili francúzski misionári a miestni stavitelia v románskom slohu. Nevynecháme ani starú pevnosť na pobreží, ktorá tu stojí už viac než 300 rokov. Neskôr sa preplavíme na Prison Island. Pochmúrna história ostrova, ktorý bol najprv domovom pre otrokov a neskôr pre chorých obyvateľov je už dávno preč a teraz predstavuje domov pre nádherné veľké korytnačky. Návrat do rezortu.

  1. DEŇ

Dnešný deň nás čaká opäť skvelý celodenný poznávací program. Vydáme sa preskúmať nádhernú prírodnú rezerváciu Jozani. Hneď pri vstupe nás očarí krásny mahagónový les. Počas prehliadky, budeme môcť pozorovať rôzne druhy vtáctva, ale hlavne vzácny endemit, Guerézu červenú zanzibarskú. Čaká nás tradičný Svahilský obed a zastávka na koreninových a ovocných plantážach. Návrat do rezortu. 

5.-9./ 5.-12./ DEŇ

  1. - 9. resp 12. DEŇTieto dni si doprajeme jedinečný relax, prechádzky a oddych na krásnych piesočnatých plážach, vynikajúce jedlo, exotické ovocie, či osviežujúce miešané drinky v skvelom plážovom rezorte. Nočný spiatočný let do Bratislavy.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Bratislavy. Ubytovanie v 4* plážovom rezorte s polpenziou. 2x obed počas výletov. Vstupy uvedené v programe. Celodenný výlet do rezervácie Jozani a na koreninové plantáže. Celodenný výlet do Stone Townu a na Prison Island. Všetky miestne transfery. Sprievodcu.

Cena nezahŕňa

Príplatok za jednolôžkovú izbu 420 EUR, resp 600EUR. Vstupné víza Tanzánia 50 USD (platí sa pri vstupe). Cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 360 EUR.

Ostatné doplatky

Príplatok za jednolôžkovú izbu 295 EUR..

Upozornenie  Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená.

©2018 S-WAY. All Rights Reserved.

Search