Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Madrid mesto umenia

Španielsko

  4 dňový poznávací zájazd  - letecky

FIRST MOMENT  do 28.2.2018

Termín:   04.05. – 07.05. 2018

Cena:       394,20 € 

Všetky ceny zájazdu môžu byť ešte upravené o aktuálne zľavy ktoré v tom čase poskytuje CK. 

 

Program

  1. deň:

Transfer na letisko, odlet do Madridu. Prvé zoznámenie s metropolou Španielska nám poskytne autobusová  prehliadka. Necháme sa očariť všetkými dôležitými námestiami, ulicou Gran Vía, rozsiahlymi zelenými plochami či najkrajšími múzeami. Ak sa povie Real Madrid, všetci vieme, o čom je reč. Poznáme však názov štadióna, na ktorom toto futbalové mužstvo hráva svoje zápasy? Správne je Santiago Bernabéu, a my si ho prehliadneme z úplnej blízkosti. Individuálne voľno, príp. možnosť návštevy zábavného parku – Parque de atracciones v Casa de Campo, snáď najväčšom mestskom parku v Európe. Transfer do hotela a ubytovanie.

  1. deň:

Raňajky. Naše putovanie naprieč históriou začneme na Plaza de Espaňa, pripomenieme si slávneho spisovateľa Cervantesa prostredníctvom súsošia jeho románových hrdinov – Dona Quijota a verného sluhu Sancha. Nahliadneme do útrob Kráľovského paláca, prestavaného z bývalej arabskej pevnosti. Prečo je Katedrála Almudena kontroverzná? Uvidíme to na vlastné oči. Plaza Mayor – námestie námestí, centrum života Habsburgovcov 17. storočia, historické budovy, obchodíky, terasy a niečo pod zub v tapas baroch. Hneď v blízkosti je Puerta de Sol (Slnečné námestie). Nakoniec zostáva Gran Vía – hlavná ulica a súčasne najmodernejšia časť mesta. Návrat na ubytovanie.

  1. deň:

Raňajky. Tento deň venujeme umeniu. Začíname na námestí Cibeles, mieste, kde sa prelína starý Madrid s moderným. Čakajú nás tri umelecké skvosty – Múzeum Thyssen – Bornemisza, El Prado (diela majstrov ako El Greco, Velázquez, Goya) a múzeum Reina Sofía. Kto by sa príliš nasýtil toľkých kultúrnych zážitkov, potrebný oddych mu dopraje park El Retiro s botanickou záhradou či Krištáľovým palácom. Neobídeme ani prehliadku dizajnovo nevšednej vlakovej stanice Atocha, odkiaľ vychádzajú španielske rýchlovlaky AVE (300 km/h). Fakultatívne možnosť večere (typické „tapas“). Návrat na ubytovanie.  

  1. deň:

Raňajky. Transfer na letisko a odlet, transfer do Bratislavy. 

Strava

3x raňajky 

Ubytovanie

3 x v hoteli 3* 

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu, transfer Bratislava - letisko – Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, okružnú autobusovú prehliadku, 3x ubytovanie v hoteli 3* v centre s raňajkami, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Prepravu počas pobytu v Madride okrem uvedenej, vstupy a cestovné poistenie. 

Povinné doplatky

Servisné poplatky 190 EUR. 

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 148 EUR, za 1 večeru (španielske tapas) 29 €.

Upozornenie

Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená.

©2018 S-WAY. All Rights Reserved.

Search