Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Toskánsko so štipkou Ligúrie  

Taliansko  8 dňový Poznávací zájazd  - autobus

FIRST MOMENT     do 28.2.2018

  

 Termín 12.06. – 19.06. 2018 cena 448,20 €  / sprevádza Mgr. Slávka Kóňová /

 Termín 04.09. – 11.09. 2018 cena 448,20 €

Všetky ceny zájazdu môžu byť ešte upravené o aktuálne zľavy ktoré v tom čase poskytuje CK.

Program

  1. deň:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 07:00 h), ubytovanie v Montecatini Terme, fakultatívne večera.

 

  1. deň:

Dopoludnie strávime vo Florencii prehliadkou jej najväčších skvostov – Dómske námestie s krásnou katedrálou, námestie Piazza Signoria s Palácom Vecchio a most Ponte Vecchio. Z Florencie sa presunieme na farmu Castiglionchio, kde zažijeme pravý toskánsky vidiek. Pokocháme sa výhľadom do toskánskych viníc, prezrieme si farmárske múzeum, vínne pivnice a kaplnku z 15. storočia. Ochutnáme víno Chianti, taliansky destilát grappa a miestny olivový olej. Na záver dňa sa posilníme „farmárskym bufetom“ s typickými toskánskymi špecialitami a zabavíme sa pri živej hudbe. Odchod na ubytovanie v oblasti Versilie.

  1. deň:

Raňajky, individuálne voľno. Oddych pri mori, fakultatívne večera.

  1. deň:

Dnes sa presunieme na krásne ligúrske pobrežie. Deň strávime v chránenej oblasti Cinque Terre (UNESCO), s päticou dediniek, ktoré boli až donedávna takmer neprístupné po súši a skoro neznáme pre turistov. Z mesta La Spezia absolvujeme plavbu loďou so zastávkami v dedinkách Vernazza,a Manarola a Riomaggiore. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera. 

  1. deň:

Po raňajkách sa presunieme do Pisy, kde nám sprievodca pri pešej prehliadke poukazuje jej dominanty – Piazza dei Miracoli (UNESCO) so Šikmou vežou, Baptistériom a Dómom. Popoludní sa presunieme do historického mesta Lucca, kde si prezrieme námestia Piazza San Michele a Piazza Napoleone, katedrálu a zachované mestské hradby. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

  1. deň:

Raňajky, individuálne voľno alebo fakultatívny výlet na ostrov Elba, historicky spätého s generálom Napoleonom Bonaparte. Zoznámime sa s hlavným mestom ostrova – s mestečkom Portoferraio, ktoré si dodnes zachovalo stredovekú atmosféru. Poprechádzame sa malebnými uličkami, prezrieme si niekdajšie sídlo Napoleona – vilu Palazzina dei Mulini a pokocháme sa výhľadom z pevnosti Forte Falcone. Popoludnie využijeme na relaxáciu na jednej z množstva krásnych pláží v okolí. Večer návrat na pevninu, presun späť na ubytovanie, fakultatívne večera.

  1. deň:

Raňajky. Odubytovanie, oddych pri mori. Večer odchod späť na Slovensko. 

  1. deň:

Návrat na Slovensko v ranných hodinách.

Strava

6x raňajky, 1x večera formou toskánskeho bufetu

Ubytovanie

6 x v hoteli 3*.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 6x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, 1x ochutnávka vína, olivového oleja a grappy, 1x toskánsky bufet so živou hudbou, plavbu loďou, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

 pobytovú taxu, vstupy a cestovné poistenie.

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 108 EUR, za 5 večerí (bez večere v 2. deň) 67 EUR. za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, za fakultatívny výlet na ostrov Elba 35 EUR.

©2018 S-WAY. All Rights Reserved.

Search