Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

dubaj 1

Dubaj - svet fantastických atrakcií

SAE,  8 dňový Poznávací zájazd  - letecky

 

05.02. – 12.03. 2022   cena  od    1800 €

13.04. – 20.04. 2022   cena  od    2200 €

08.05. – 15.05. 2022   cena  od    2200 €

03.07. – 10.07. 2022   cena  od    2200 €

28.10. – 04.11. 2022   cena  od    2200 €

Všetky ceny zájazdu  sú konečné, už s leteckými poplatkami, budú ešte upravené o aktuálne zľavy ktoré v tom čase poskytuje CK.

Program

1. deň:

Odlet z Bratislavy / z Viedne, prílet do Dubaja vo večerných hodinách. Už po prílete na nás dýchne duch tejto nádhernej arabskej krajiny s množstvom architektonických skvostov, ktoré nemajú nikde inde vo svete konkurenciu. Transfer do hotela.

2. deň:

Po raňajkách sa vydáme objavovať najznámejší emirát Dubaj, ktorý vyrástol z púšte v neuveriteľne krátkom čase. Nahliadneme do tajov dávnych štvrtí Bastakia a Deira, vyfotíme si belostnú mešitu Jumeirah. Na vodnom taxíku Abra sa prevezieme cez dubajskú zátoku Dubai Creek, prejdeme sa trhom s korením a známym trhom so zlatom „Gold souk“, kde budeme môcť obdivovať najväčší zlatý prsteň na svete. Vystúpime na najvyššiu vežu sveta, 828 metrov vysokú Burj Khalifa, ktorá je súčasťou najväčšieho nákupného centra Dubai Mall a z ktorej sú neuveriteľné výhľady na celý Dubaj. Už len samotný presun najrýchlejším výťahom na svete je veľkým zážitkom. Zastavíme sa aj pri najznámejšom hoteli sveta Burj al arab. Popoludní nás čaká adrenalínový zážitok, púštne safari. Zažijeme adrenalínovú jazdu po piesočnatých dunách, v kempe nahliadneme do života beduínov, pomaľujeme sa henou, 

vyskúšame si miestne tradičné odevy a vodnú fajku. Zavŕšením dňa bude výborná večera a vystúpenie brušnej tanečnice.

3. deň:

Presunieme sa na Palmový ostrov, v hoteli Atlantis The Palm navštívime Lost Chambers Aquarium, ktoré je akousi pripomienkou bájneho mesta Atlantída. Podmanivý morský svet s viac ako 65-tis. morských živočíchov. Pohľadáme cestu v podvodnom labyrinte tunelov, objavíme zákutia rôznych morských kreatúr a následne strávime čas v najväčšom vodnom parku na Strednom východe Aquaventure. Jedinečný svet zábavy s bazénmi, toboganmi, umelými vlnami, detským hradom s rôznymi šmykľavkami a mnohými ďalšími vodnými atrakciami. Nezabudnuteľným zážitkom najmä pre deti je návšteva Dolphin Bay, čo je umelo vybudovaná lagúna s delfínmi, kde sa deti dostanú do úzkeho kontaktu s týmito milými tvormi (vstup je za poplatok, v prípade záujmu odporúčame rezervovať si vstup vopred v CK alebo hneď po príchode u sprievodcu).

4. deň:

Navštívime jednu z najúžasnejších botanických záhrad Miracle Gardens, ktorá bola vytvorená na púšti. Global Village nám otvorí svoju bránu a vnesie nás do sveta pavilónov z rôznych krajín, kde sa dozvieme o kultúre a zvyklostiach krajín sveta.

5. deň:

Dopoludnia navštívime jednu z najnovších atrakcií Dubaja, ktorá bola otvorená k začiatku svetovej výstavy EXPO Ain Dubai (Dubajské oko). je to najväčšie ruské kolo na svete s výškou až 210 metrov. Popoludní sa presunieme do emirátu Ras al Khaimah. Ubytujeme sa v plážovom hoteli.

6. deň:

Pobyt na pláži alebo fakultatívny výlet k brehom polostrova Musandam, nachádzajúci sa na hraniciach sultanátu Omán. Navštívime typickú dedinku Dibba, preslávenú výrobou drevených lodí Dhows, nalodíme sa na arabskú plachetnicu, kde nás čaká výborný obed, šnorchlovanie, plávanie v kryštálovo čistých vodách a zábava v rytmoch arabskej hudby.

7. deň

Relax na pláži, kúpanie. Možnosť nákupov v niektorom z nákupných centier.

8.deň

V skorých ranných hodinách transfer na letisko, odlet do Bratislavy / do Viedne.

Ubytovanie

4* mestský hotel počas okruhu v Dubaji, 5* plážový hotel počas pobytu v Ras al Khaimah.

Stravovanie

Polpenzia počas okruhu, all inclusive počas pobytu.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Bratislavy / z Viedne. Servisné poplatky. Miestne transfery. 4* ubytovanie v hoteli 4* s polpenziou v Dubaji, 3 x ubytovanie v 5* plážovom hoteli v Ras al Khaimah s all inclusive. Výlety a vstupy: Burj Khalifa, Dubaj city tour, púštne safari, Lost Chambers, Aquaventrure, Miracle Garden, Global Village, Ain Dubai. Miestneho sprievodcu a delegáta CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa

Povinné doplatky: turistickú taxu (platí sa priamo v hoteli na recepcii), vratný depozit za izbu (platí sa na mieste). Ostatné doplatky: strava a nápoje nezahrnuté v programe, fakultatívne aktivity mimo program a výlety, za jednolôžkovú izbu a cestovné poistenie.

Doprava

Letecká.

Maximálne obsadenie

16 osôb.

Povinné doplatky

V hoteloch sa platí po príchode pobytová taxa a vratný depozit.

Search