CapriCapri - Vezuv za víkend

4 - dňový poznávací zájazd - letecky

Všetky ceny zájazdu  sú konečné, už leteckými poplatkami, budú ešte upravené o aktuálne zľavy ktoré v tom čase poskytuje CK.

 

03.04. – 06.04. 2021   cena  od    788 €

07.05. – 10.05. 2021    cena  od    788 €

05.04. – 07.06. 2021   cena  od    788 €

01.10. – 04.10. 2021    cena  od    788 €

15.10. – 18.10. 2021    cena  od    788 €

Program

  1. deň:

Transfer z Bratislavy do Viedne/ Budapešti, odlet do Neapolu. Po prílete presun k sopke Vezuv s možnosťou výstupu na okraj krátera. Ubytovanie v prímorskom letovisku Sorrento. 

  1. deň:

Po raňajkách sa vyberieme do Amalfi nádhernou panoramatickou cestou cez Positano, s neopakovateľnými výhľadmi na Salernský záliv (UNESCO). Absolvujeme krátku prehliadku mesta a ďalej budeme pokračovať do Pompejí, kde si prezrieme archeologické vykopávky antického mesta, v minulosti zasypaného niekoľkometrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Návrat na ubytovanie.

  1. deň:

Deň strávime na jednom z najkrajších ostrovov Tyrhénskeho mora – Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade, kde slnko svieti 365 dní v roku. Okrem nádherných Augustových záhrad s výhľadom na Faraglioni (3 skaliská pri južnom pobreží), Vily Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria - návšteva možná individuálne), nás nadchne výlet loďou do morskej jaskyne Grotta Azzura (fakultatívne). Odraz slnečného svetla o steny jaskyne vytvára magickú modrú farbu. Návrat na ubytovanie. Zostane nám čas aj na potulky večerným Sorrentom, posedenie pri dobrom jedle, vínku, či káve.

  1. deň:

Po skorých raňajkách sa presunieme do Neapolu na krátku prehliadku centra. Spoznáme Nový hrad, Kráľovský zámok, Plebistické námestie, divadlo S. Carlos, nákupnú galériu Umberta I., radnicu a Radničné námestie. Potom sa už plní zážitkov presunieme na letisko v Neapole, odkiaľ odletíme späť do Viedne/ Budapešti. Transfer do Bratislavy.

Strava

3x raňajky

Ubytovanie

3x v hoteli 3*.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu na trase Viedeň/ Budapešť – Neapol – Viedeň/ Budapešť, transfer Bratislava – Viedeň/ Budapešť – Bratislava, autobus, resp. mikrobus počas pobytu, 3x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, miestneho sprievodcu v Pompejách, prepravu trajektom na ostrov Capri, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Stravu, okrem uvedenej, Vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie.

 

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 75 EUR.

Upozornenie

Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená.

©2021 S-WAY. All Rights Reserved.

Search