Vytlačiť

Miláno – mesto módy

Taliansko

 3 dňový nákupný zájazd  - letecky

FIRST MOMENT 10% do 31.12. 2019

FIRST MOMENT  8%  do 29.02. 2020

TOP klient CK SATUR -  2%

VIP klient  CK SATUR  - 3%

Termín: 04.12. – 06.12. 2020   cena  od    498 €

Všetky ceny zájazdu môžu byť ešte upravené o aktuálne zľavy ktoré v tom čase poskytuje CK.

 

Program

1. deň:

Odchod z Bratislavy do Viedne, odlet do Milána, transfer do hotela, ubytovanie. Prvý kontakt s „Mekkou módy“ získame pri večernej prechádzke rozsvieteným mestom.

2. deň:

Raňajky. Dnes spoznáme najdôležitejšie milánske pamiatky - impozantnú Katedrálu na Piazza Duomo, ktorej strecha ponúka možnosť pokochať sa pohľadom na mesto z vtáčej perspektívy, známu Galériu Viktora Emanuela, kráľovský palác, Palazzo dei Giureconsulti, Palazzo della Regione, mestskú radnicu, či najväčšie a najslávnejšie divadlo La Scala, ktoré bolo založené z vôle vládkyne Márie Terézie, následne po zbúraní vojvodského divadla v roku 1776. Súčasťou budovy je i Divadelné múzeum malieb, sôch a kostýmov, viažúcich sa k histórii divadla. Milovníci umenia budú môcť navštíviť obrazáreň Pinacoteca di Brera a skutoční fajnšmekri si pri návšteve Milána určite nenechajú ujsť návštevu kostola Santa Maria delle Grazie, kde možno obdivovať fresku s názvom Posledná večera od svetoznámeho umelca Leonarda da Vinci (fakultatívne), pochádzajúcu z konca 15. storočia. Návrat na ubytovanie.

3. deň:

Dnešný deň zasvätíme nakupovaniu. Z výkladov na nás budú číhať zvučné značky ako Prada, Cavalli, Giorgio Armani, Versace, Dolce & Gabbana, Exté, Ferragamo, Gucci, Missoni, Prada, Trussardi, Valentino, Vuitton a ďalšie. Sprievodca nás zavedie na najvýhodnejšie a najvychytenejšie miesta na nakupovanie - Quadrilateral, Via Sant´ Andrea, Via Monzani. Po výdatných a dúfajme aj úspešných nákupoch zostane čas na výbornú taliansku kávu. Transfer na letisko, odlet do Viedne a následne transfer do Bratislavy.

Strava

2 x raňajky

Ubytovanie

2 x v hoteli 3*.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Viedeň - Miláno - Viedeň, transfer Bratislava - Viedeň - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, 2x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Prepravu počas pobytu v Miláne, vstupy, pobytovú taxu, cestovné poisteni.

 

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 56 EUR, za prehliadku fresky Posledná večera 17 EUR (nutné objednať si pri kúpe zájazdu)

Upozornenie

Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená.