zanzibar1Zanzibar – Safari v Tanzánii s pobytom pri mori

Dvojdňové Safari- Národný park  Saadani

8 - dňový letecký zájazd

 

18-23.11.2023   Cena :   2899 €   sprevádza: Mgr. Slávka Kóňová

 

Ubytovanie hotel Emerald Zanzibar Resort & Spa, Safari lodge

Program

 

1. deň

Odlet z Bratislavy na krásny ostrov Zanzibar. Po prílete transfer do hotela Emerald, ubytovanie.

2. deň

Užijeme si voľno na pláži, vychutnáme si dobré jedlo a studené drinky.

3. deň

V obedňajších hodinách, cca 13:00 hod. sa presunieme na letisko k miestnemu preletu do Tanzánie. Prelet do NP Saadani. NP Saadani je jedinečným rajom s jedinečným ekosystémom, kde sa snúbi divočina s dokonalým plážovým životom.  Rozloha parku je 1100 km² a je ideálnym miestom na návštevu takmer počas celého roka. Je jediným miestom, kde môžete vidieť prechádzať sa stáda divokých slonov po pláži. V parku je možné vidieť 4 členov známej "veľkej päťky" - levy, slony, leopardy a byvoly. Park je domovom žiráf, hrochov, krokodílov, rôznych druhov opíc a vtákov. Po prílete sa stretneme s miestnym sprievodcom a presunieme sa do Saadani Safari Lodge. Následne si vychutnáme game drive safari

4. deň

Skoro ráno nás čaká objavovanie zobúdzajúcej sa divočiny. Po "brunch" raňajkách sa vydáme na riečne safari, kde budeme mať možnosť pozorovať hrochy. Návrat do lodge, voľno na oddych alebo pre záujemcov ešte krátke game safari pre odletom späť na Zanzibar.

5. deň

Pobyt pri mori, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

6. deň

Pobyt pri mori, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

7. deň

Pobyt pri mori, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

8. deň

Transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

Zmena programu vyhradená.

Stravovanie

all inclusive pri pobyte na pláži, plná penzia na safari

Poznámka

Dni, kedy sa koná safari počas pobytu sa môžu meniť, podľa dostupnosti letov a počtu osôb.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Bratislavy s technickým medzipristátím vrátane letiskových, palivových a servisných poplatkov. Miestne transfery. 6x ubytovanie v 5* plážovom rezorte Emerald Zanzibar s all inclusive, 1x ubytovanie v lodge počas safari s plnou penziou. 2-dňové safari v NP Saadani. Miestny prelet. Všetky vstupné poplatky do parku. Balenú vodu počas safari. Welcome drink pri príchode do kempu. Profesionálneho safari sprievodcu. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa

Doplatok za jednolôžkovú izbu. Pobytovú taxu cca 1 USD/deň (platí sa v hoteli). Vstupné víza Zanzibar 50 USD (platí sa pri vstupe). Povinné prepitné pre miestnych sprievodcov 50 USD (vyzbiera sprievodca po prílete). Cestovné poistenie.

Doprava

Letecká z Bratislavy.

Search