Zanzibar

poznávanie afrického raja

all inclusive a  2 celodenné výlety v cene

 8 - dňový letecký zájazd

 

02.02.-09.03.2024   Cena :  od 2599 € 

30.03.-06.04.2024   Cena :  od 2599 € 

26.10.-02.11.2024   Cena :  od 2599 € 

Sprevádza. Mgr. Slávka Kóňová

Program

1. - 2. DEŇ - Odlet z Bratislavy a ranný prílet na čarovný Zanzibar. Ubytovanie v plážovom rezorte. Čaká nás prvá prechádzka po nádhernej pláži, vynikajúce domáce jedlo, či skutočne dych berúci západ slnka.

3. DEŇ -Dnes sa presunieme do Kamenného mesta  Stone Town (UNESCO). Na mieste, kde sa mimochodom 5. septembra 1946 narodil svetoznámy Freddie Mercury, určite navštívime aj krásnu katedrálu Sv. Jozefa, ktorú postavili francúzski misionári a miestni stavitelia v románskom slohu. Nevynecháme ani starú pevnosť na pobreží, ktorá tu stojí už viac než 300 rokov. Neskôr sa preplavíme na Prison Island. Pochmúrna história ostrova, ktorý bol najprv domovom pre otrokov a neskôr pre chorých obyvateľov je už dávno preč a teraz predstavuje domov pre nádherné veľké korytnačky. Návrat do rezortu.

4. DEŇ- Dnešný deň nás čaká opäť skvelý celodenný poznávací program. Vydáme sa preskúmať nádhernú prírodnú rezerváciu Jozani. Hneď pri vstupe nás očarí krásny mahagónový les. Počas prehliadky, budeme môcť pozorovať rôzne druhy vtáctva, ale hlavne vzácny endemit, Guerézu červenú zanzibarskú. Čaká nás tradičný Svahilský obed a zastávka na koreninových a ovocných plantážach. Návrat do rezortu.

5.-8 DEŇ Tieto dni si doprajeme jedinečný relax, prechádzky a oddych na krásnych piesočnatých plážach, vynikajúce jedlo, exotické ovocie, či osviežujúce miešané drinky v skvelom plážovom rezorte.  Odlet do Bratislavy

https://www.satur.sk/produkt/zanzibar-poznavanie-africkeho-raja/?ttid=911094142&tab=info

Ubytovanie  -  4* hotel.

Stravovanie  -  All inclusive

Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu z z Bratislavy s technickým medzipristátím.. Servisné poplatky. Transfer BA – letisko – BA. 7x ubytovanie v 4* plážovom rezorte s all inclusive (len v hoteli, nie počas výletov). Obed počas celodenného výletu. Vstupy uvedené v programe. Celodenný výlet do rezervácie Jozani a na koreninové plantáže. Celodenný výlet do Stone Townu a na Prison Island. Všetky miestne transfery. Sprievodcu CK SATUR. Cestovné poistenie.

Povinné doplatky: pobytovú taxu cca 10 USD (platí sa v hoteli), vstupné víza Zanzibar 50 USD (platí sa pri vstupe), príplatok za jednolôžkovú izbu od 250 EUR.

Predpokladané hotely počas zájazdu (môžu sa meniť):
Silvester / január / február - hotel Uroa Bay
marec / apríl - hotel VOI Kiwengwa

Search